Kontakt

Sentralbord

g1 g2 g3 g4
_upl/liv_fram_hjemmeside_sv2.jpg      

Liv Randidatter Lang-Ree

Telefon: 22 12 25 50

sentralbord@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/fram_symbol.jpg      

Vakttelefon utenom arbeidstid

Telefon: 22 12 25 75

Administrasjon/marked

g1 g2 g3 g4
_upl/img_0021.jpg      

Kenneth Bye

 

Kontor: 22 12 25 58
Mobil: 928 62 302

kenneth.bye@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/niels.jpg      

Niels Bugge

 

Kontor: 22 12 25 52
Mobil: 920 300 14

niels.bugge@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/sissel.jpg      

Sissel Bie

 

Kontor: 22 12 25 54
Mobil: 932 55 482

sissel.bie@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/hp.jpg      

Hans Petter Styrevik

 

Kontor: 22 12 25 56
Mobil: 90 56 19 78

hans.styrevik@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/dag.jpg      

Dag Tvenge

 

Kontor: 22 12 25 60
Mobil: 90 11 77 55

dag.tvenge@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/magnus.jpg      

Magnus Tvenge

 

Kontor: 22 12 25 62
Mobil: 970 44 220

magnus.tvenge@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/marianne.jpg      

Marianne Tvenge

 

Kontor: 22 12 25 68
Mobil: 970 44 550

marianne.tvenge@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/torstein.jpg      

Torstein Tvenge

 

Kontor: 22 12 25 50 

torstein.tvenge@fram.no

Økonomi

g1 g2 g3 g4
_upl/bilde9.jpg      

Kjell Finnerud

 

Kontor: 22 12 25 57
Mobil: 928 45 606

kjell.finnerud@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/ma.jpg      

Mette Asbjørnsen

 

Kontor: 22 12 25 65
Mobil: 930 29 806

mette.asbjornsen@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/cm.jpg      

Cathrine Møllhausen

 

Kontor: 22 12 25 69
Mobil: 908 56 072

cathrine.mollhausen@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/gm.jpg      

Grethe Måleng

 

Kontor: 22 12 25 53
Mobil: 913 27 515

grethe.maaleng@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/111.png      

Therese Sørberg

Kontor: 22 12 25 66
Mob: 950 88 563

therese.sorberg@fram.no

Drift

g1 g2 g3 g4
_upl/marius.jpg      

Marius Nielsen

Teknisk sjef

 

Kontor: 22 12 25 70
Mobil: 916 70 725

marius.nielsen@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/kim.jpg      

Kim Zetlitz

Prosjektsjef

 

Kontor: 22 12 25 63
Mobil: 469 64 660

kim.zetlitz@fram.no

Driftsteknikere

g1 g2 g3 g4
_upl/hans.jpg      

Hans Hernæs

Mobil: 414 61 686

hans.hernaes@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/bilde23.jpg      

Sven Erik Lundby

Mobil: 957 97 907

sven-erik.lundby@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/bilde18.jpg      

Pål Schei

Mobil: 911 23 100

pal.schei@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/bilde19.jpg      

Guttorm Stenersen

Mobil: 917 48 192

guttorm.stenersen@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/bilde20.jpg      

Kaj Wauer

 

Kontor: 23 27 01 25
Mobil: 907 89 185

kaj.wauer@fram.no

g1 g2 g3 g4
_upl/cl.jpg      

Christian Lind

Mobil: 400 84 165

christian.lind@fram.no

Fyll ut skjemaet eller benytt e-post adressene over.

Navn:

E-postadresse:

Telefon:

Velg mottaker:

Din melding:

Du trenger javascript

lunettes de soleil oakley Pas Cher

Cheap Kate Spade Handbags Sale

lunettes de soleil Ray Ban Pas Cher
Kate Spade Bags outlet